Prihlásenie


Registrácia

Zaregistrujte sa jednoducho a úplne zdarma a môžete sa zapojiť do diskusií, komentovať články na blogu. Po zaregistrovaní Vám bude mailom na Vami uvedenú registračnú adresu zaslaný ebook Sprievodca prípravou podkladov

Najnovšie video

Kladenie vinylových podláh

Akcie, novinky, informácie

Riešenia

Bezpečné lepidlo na vinylovú podlahu

Na obrovský rozmach predaja dizajnových vinylových podláh zareagovali hneď na jeho začiatku výrobcovia podlahárskych lepidiel. Lepidlá bolo treba upraviť tak, aby eliminovali defekty, ktoré sa objavovali pri lepení – hlavne rozmerovú stálosť dielcov. Lepidlá tiež museli vyhovovať trendom súčasnosti, ako sú často inštalované podlahové vykurovanie, používanie kolieskových stoličiek, či stále rastúce požiadavky na ekológiu.

Lepidlo UZIN KE 66 ÖkoLine spĺňa všetky tieto požiadavky a stalo sa jedným z najpredávanejších lepidiel na vinylové podlahy na našom trhu.

UZIN KE 66 ÖkoLine je disperzné lepidlo pripravené na použitie, s armovacími polymérovými vláknami. Spĺňa vysoké požiadavky na ochranu pri práci, kvalitu ovzdušia v miestnosti a ochranu životného prostredia.

Toto moderné lepidlo je nositeľom ekologických označení:

GISCODE D 1 - bez rozpúšťadiel
EMICODE EC 1 Plus - veľmi nízky obsah emisií
UZIN ÖkoLine  - systém vyskúšaných a zladených materiálov pre kladenie podláh, orientovaný na pachovú neutralitu a čistý vzduch v miestnosti
Modrý anjel - pre lepidlá na podlahové krytiny s nízkym obsahom emisií a ďalší inštalačný materiál podľa RAL-UZ 113 / šetrný k životnému prostrediu.