Prihlásenie


Registrácia

Zaregistrujte sa jednoducho a úplne zdarma a môžete sa zapojiť do diskusií, komentovať články na blogu. Po zaregistrovaní Vám bude mailom na Vami uvedenú registračnú adresu zaslaný ebook Sprievodca prípravou podkladov

Najnovšie video

Kladenie vinylových podláh

Akcie, novinky, informácie

Pojmy

Epoxidové a polyuretánové podlahy

Každá podlahová konštrukcia vyžaduje podľa stanovených požiadaviek určité vlastnosti. Tie je potrebné zabezpečiť správnym návrhom typu materiálov. V mnohých zariadeniach vytvára podlaha dôležitý predpoklad pre bezpečnú a bezporuchovú životnosť. Správna voľba systému môže zredukovať náklady na jej budúce údržby a opravy.

Epoxidové, alebo polyuretánové liate, či náterové podlahy vynikajú vlastnosťami, ako vysoká mechanická a chemická odolnosť, zdravotná nezávadnosť, trvácnosť, estetickosť, rýchla a ľahká aplikácia, či široké spektrum použitia. Ich použitie je vhodné v potravinárskom, farmaceutickom, chemickom, automobilovom priemysle, službách, garážach, ale aj rodinných domoch.

Odolnosť materiálov Arturo na najčastejšie chemikálie si môžete pozrieť tu, v prípade potreby zistenia špeciálnych vlastností nás kontaktujte.
Široký sortiment dovoľuje vyskladať veľký počet riešení, ktoré môžu byť „ušité na mieru“ podľa potreby.

Referencie:

zdravotnícke a potravinárske zariadenia

 

spoločenské a skladové priestory

 

školské zariadenia, či pečatenie mostov